Preporuke vinogradarima i voćarima

meteroloska-stanica-virje
Meteorološka stanica u Virju

Udruga vinogradara, voćara i pčelara Općine Virje u suradnji s poljoprivrednom savjetodavnom službom iz Koprivnice postavila je meteorološku stanicu u predjelu vinograda – Stara gora u Virju. Stanica svakodnevno prikuplja podatke  o meteorološkim uvjetima okoline (temperatura, vlažnost zraka, količina oborina, brzina vjetra) koji se u savjetodavnoj službi očitavaju, obrađuju i sastavljaju preporuke za zaštitu vinove loze i voćaka od biljnih bolesti.

Preporuke vinogradarima i voćarima objavljuju se ovdje:

Obavijest vinogradarima 20.5.2016.

Obavijest voćarima 23.5.2016.

Obavijest vinogradarima 2.6.2016.

Obavijest vinogradarima 13.6.2016.

Obavijest vinogradarima 27.6.2016.

Obavijest vinogradarima 7.7.2016.

Obavijest vinogradarima 19.7.2016.

Obavijest voćarima-proizvođačima oraha 20.7.2016.

Obavijest proizvođačima koštičavog voća 21.7.2016.

Obavijest vinogradarima 22.8.2016.

Obavijest poljoprivrednicima-prikupljanje i zbrinjavanje ambalažnog otpada 11.10.2016.

Obavijest vinogradarima 31.3.2017.

Obavijest vinogradarima 7.4.2017.

Obavijest vinogradarima 25.4.2017.

Obavijest vinogradarima 12.5.2017.

Preporuka vinogradarima 23.5.2017.